O naszych krawatach

Krawaty szyte na miarę

Wszystkie krawaty dostępne w sklepie są szyte w naszej pracowni dopiero po złożeniu zamówienia przez klienta. Każdy ma możliwość dobrania m.in. odpowiedniej dla siebie długości, szerokości oraz konstrukcji krawata.

Po złożeniu zamówienia wykonywana jest forma, następnie wykrawany jest krawat oraz wypełnienie. Kolejny etap to ręczne obszywanie brzegów, następnie krawat jest formowany i zszywany jedwabną nicią. Doszywana jest szlufka, wszywka z logo pracowni oraz mocujące ozdobne rygielki. Cały proces szycia to około 3-4 godziny, ponieważ wszystko wykonujemy ręcznie.

Krawat 4-fold

Powstaje poprzez czterokrotne zagięcie tkaniny. Zawsze posiada wypełnienie. Jest bardziej mięsisty niż zwykły 3-fold. Ta konstrukcja idealnie sprawdza się w krawatach bez podszewki z rolowanym brzegiem.

Krawat 4-fold

Krawat 6-fold

Powstaje poprzez sześciokrotne złożenie tkaniny. Jest bardzo efektowny, jeszcze bardziej sprężysty niż 4-fold bo kryje się w nim całe mnóstwo tkaniny. Zwykle posiada lekkie wypełnienie.

Krawat sixfold

Krawat 7-fold

Powstaje przez siedmiokrotne złożenie tkaniny. Prawdziwa „siódemka” nie posiada wypełnienia, ponieważ kryje w sobie tyle warstw materiału, że wypełnienie jest zbędne.  Krawat o takiej konstrukcji jest wyjątkowo sprężysty.

Krawat sevenfold

Inne konstrukcje krawatów

Krawat składany dziesięciokrotnie, a może dwunastokrotnie? Żaden problem! Zapraszamy do kontaktu info@silklinen.pl

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl